Dołącz do nas

Hej, czego szukamy ?

Lifestyle

Karolina Malinowska: Na co dzień niespecjalnie stylizuję włosy. Po prostu nie potrafię tego robić

Modelka podkreśla, że choć farbuje włosy średnio raz na cztery miesiące, to dba o nie codziennie. Podstawą pielęgnacji jest maska do włosów suchych, która ma silne działanie odżywiające, odbudowujące i regenerujące.  Modelka zdradza też, że rzadko odwiedza salony fryzjerskie, a jej sekret w zaoszczędzaniu czasu i pieniędzy tkwi w dwóch szamponach: podtrzymującym kolor i nawilżającym.

 

Szampon Insight

 

Karolina Malinowska pojawiła się na premierze produktów marki Christophe Robin w perfumerii Sephora. Temat pielęgnacji włosów jest jej bardzo bliski.

Farbuję włosy, więc ich pielęgnacja jest dla mnie bardzo ważna. Przede wszystkim muszę zadbać o to, żeby były dobrze nawilżone. Na co dzień niespecjalnie je stylizuję, bo po prostu nie potrafię tego robić, nie używam też suszarki, bo nie lubię, więc dobry szampon, świetna maska, dobra odżywka, najlepiej coś bez spłukiwania, coś co oszczędza czas, ale też po prostu zajmuje mało miejsca na półce łazienkowej, to jest to, co lubię – mówi agencji Newseria modelka.

R e k l a m a

Karolina Malinowska podkreśla, że zadbane włosy bez wątpienia są atutem kobiety, dlatego warto poświecić im nieco więcej czasu i odwagi. Trzeba też dopasować do nich odpowiednie kosmetyki.

– U mnie podstawą jest to, że używam dwóch szamponów wymiennie. Jeden to szampon dbający o kolor, kiedy moje włosy są po koloryzacji, a drugi to szampon głęboko nawilżający. Mam skórę głowy, która bardzo szybko przyzwyczaja się do produktu, więc muszę te produkty zmieniać po to, aby te włosy wyglądały ładnie. I nawilżanie, nawilżanie, nawilżanie – mówi Karolina Malinowska.

Modelka podkreśla, że nawet najbardziej zniszczone włosy – czy to farbowaniem czy częstymi stylizacjami – można uratować. By przywrócić im zdrowy wygląd i blask, trzeba być jednak konsekwentnym i cierpliwym.

– Kiedyś fryzjerka powiedziała mi, że zamiast stosować zwykłą odżywkę, jeżeli ma się takie włosy, które są suche, to warto po prostu każdego dnia stosować maskę. Ja się tej zasady trzymam. Czasami, kiedy np. te włosy są poddawane jakiejś mocnej obróbce w ciągu dnia, prostowane, kręcone i tak w kółko, to zdarza mi się też nakładać np. maskę na noc, jak nie ma męża w domu – dodaje Karolina Malinowska.

R e k l a m a
Komentarze

Jakość powietrza w Łasku

Czytaj także

reklama